Japan Line

Idea stworzenia linii Japan Line wynikła z pomysłu zaproponowania klientom produktu o najwyższej jakości w możliwie najlepszej cenie. Te z pozoru wykluczające się cechy zostały pogodzone dzięki zaoferowaniu produktów rynku OE pochodzących od najlepszych producentów japońskich, koreańskich i tajwańskich w brendzie Japan Line. Te same produkty sprzedawane w opakowaniach producenta mają najczęściej znacznie wyższe ceny. Wynika to z polityki danego dostawcy, który na wyroby sprzedawane pod własną marką stosuje jednolitą politykę cenową dla większości rynków.
 
Najistotniejszym warunkiem jest utrzymanie standardów jakościowych zgodnych z normami wytwórcy. Dzięki temu możemy być pewni ze produkty w linii Japan Line w niczym nie ustępują tym zapakowanym w opakowanie z logiem producenta.

Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.